حذف پس زمینه تصویر در فوتوشاپ و سایت های آنلاین

شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
حذف پس زمینه تصویر

حذف پس زمینه تصویر در فوتوشاپ و سایت های آنلاین

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید پس زمینه یک عکس را برای کارهای گرافیکی خود حذف نمایید یا بخواهید سوژه موردنظر را در پس زمینه دلخواه خود قرار دهید. گاهی حذف پس زمینه تصویر برای افراد تازه کار با استفاده از نرم افزارهای گرافیکی مشکل می باشد. در این مقاله به معرفی روش هایی برای حذف پس زمینه در کمترین زمان با استفاده از سایت های آنلاین و نرم افزار فوتوشاپ پرداختیم.

از آنجاییکه یکی از عوامل موثر در بازاریابی ها و تولید محتوا تصاویر می باشد، پس لازم است تا شما دقت لازم را در استفاده از تصاویر داشته باشید. حذف پس زمینه عکس برای افراد به ویژه افرادی که قصد تولید محتوای تصویری دارند، بسیار ضروری می باشد. همچنین در بحث تبلیغات تصاویر یکی از اِلمان های مهم در معرفی محصولات می باشد. در سایت های فروشگاهی استفاده از تصاویر جذاب که دارای زیبایی بصری خاصی می باشد تاثیر به سزایی در فروش محصولات دارد.  شما با استفاده از نرم افزارهای گرافیکی نظیر فوتوشاپ و ایلاستریتور می توانید پس زمینه موردنظر خود را حذف نمایید. اما سریع ترین و آسان ترین راه برای حذف پس زمینه یا بکگراند تصاویر می باشد. در ادامه همراه ما باشید تا شما را با راه های سریع حذف پس زمینه آشنا نماییم.

وب سایت remove.bg

وب سایت remove.bg

اگر به دنبال سایت آنلاینی هستید که با یک کلیک پس زمینه موردنظرتان را حذف کنید، اولین گزینه ما سایت remove.bg می باشد.  این سایت یکی از قدیمی ترین وبسایت ها در زمینه حذف است که با سرعت بالایی سوژه موردنظر را شناسایی و به حذف پس زمینه می پردازد. برای آنکه بتوانید بکگراند تصویر خود را حذف کنید، کافی است تا عکس خود را آپلود نمایید و این سایت با استفاده از هوش مصنوعی خود در عرض چند ثانیه پس زمینه عکس موردنظر را حذف می نماید. یکی از ویژگی های جالب این وبسایت این است که شما قبل از دانلود تصاویر می توانید آنها را ویرایش نمایید. از جمله ویژگی های دیگر این وبسایت می توان به جایگزینی پس زمینه موردنظر خود پس از حذف بکگراند تصویر خود اشاره نمود. همچنین شما می توانید بجای حذف بکگراند آن را تار نمایید.

همچنین شما می توانید با خرید اشتراک، تصویر ویرایش شده را با کیفیت بالایی دانلود نمایید.

وب‌سایت Slazzer

وب‌سایت Slazzer

این وبسایت نیز یکی از بهترین گزینه ها برا حذف بکگراند از تصاویر خود می باشد. عملکرد این وبسایت نیز مشابه سایت های آنلاین دیگر می باشد که با آپلود تصویر با استفاده از هوش مصنوعی خود به حذف بکگراند تصویر می پردازد. شما با خرید حق اشتراک از این سایت می توانید، تصاویر خود را با کیفیت بالایی دانلود نمایید. امکانات این وبسایت نیز مشابه سایت remove.bg می باشد. همچنین شما قبل از دانلود تصویر می توانید به ویرایش آن پرداخته، سپس تصویر خود را دانلود نمایید. ویژگی‌های نظیر تار کردن بک‌گراند، تنظیم بخش‌های حذف شده‌ی تصویر و اضافه کردن تصویر پیش‌زمینه جایگزین همگی در این وب‌سایت دیده می‌شود.

وب‌سایت PhotoRoom

وب‌سایت PhotoRoom

وب‌سایت PhotoRoom نیز در زمینه حذف پس زمینه تصاویر فعالیت می کند. از این وبسایت بطور تقریبی ماهانه ۶ میلیون بار بازدید می شود. رابط کاربری و راحتی کار کردن در این وبسایت به شما این امکان را می دهد تا بتوانید به بهترین شکل از این وبسایت استفاده نمایید. شما با استفاده از این وبسایت می توانید سرعت عمل را در حذف پس زمینه تصاویر خود مشاهده نمایید.

وب‌سایت inpixio

وب‌سایت inpixio

این وبسایت نیز به صورت حرفه ای به حذف پس زمینه تصاویر می پردازد. کافی است تا با آپلود تصویر خود یا وارد کردن URL عکس خود، در کمترین زمان شاهد حذف بکگراند تصاویر خود باشید. از ویژگی های مهم این وبسایت عوض کردن بکگراند تصاویر می باشد که می توانید هر پس زمینه ای را انتخاب نمایید.

حذف پس زمینه تصاویر با استفاده از نرم افزار فوتوشاپ

فوتوشاپ ابزارهای زیادی را برای حذف پس زمینه تصاویر در اختیار شما می گذارد. در ادامه به رایج ترین ابزارهایی که با استفاده از آنها می توانید به حذف بکگراند تصاویر اقدام کنید، می پردازیم.

ابزار Magic Eraser Tool

ابزار Magic Eraser Tool

شما با استفاده از این ابزار می توانید به راحتی هر تصویری را شفاف نموده و در نهایت به حذف پس زمینه بپردازید.

ابزار Magic Wand Tool

ابزار Magic Wand Tool

یکی دیگر از ابزارهایی که فوتوشاپ در اختیار شما می گذارد استفاده از Magic Wand Tool می باشد. شما با استفاده از این ابزار می توانید قسمت های موردنظر خود را انتخاب نمایید و آن را حذف نمایید.

ابزار Quick Selection Tool

ابزار Quick Selection Tool

این ابزار نیز مانند Magic Wand Tool قابلیت انتخاب سریع را به شما می دهد. شما با استفاده از این ابزار می توانید سوژه موردنظر خود را انتخاب نمایید و به حذف موارد باقیمانده بپردازید.

ابزار Pen Tool

ابزار دیگر برای حذف بکگراند که بصورت حرفه ای می توان به حذف سوژه موردنظر پرداخت ابزار Pen Tool می باشد. با استفاده از از این ابزار با دقت انتخاب بالا می توان سوژه مورد نظر را انتخاب و به حذف آن پرداخت.

جمع بندی:

ابزارهای زیادی برای حذف بکگراند از تصاویر وجود دارد که مزایا و معایب خاص خود را دارند. در این مقاله به بررسی و معرفی روش های حذف پس زمینه از عکس مورد موردنظر با استفاده از سایت های آنلاین و فوتوشاپ پرداختیم. اکنون شما با استفاده از توضیحات و آموزش های داده شده می توانید به راحتی سوژه موردنظر خود را از تصویر جدا نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *