طراحی سایت شخصی

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی یکی از حرفه ای ترین راهها برای ایجاد برند شخصی می باشد. داشتن یک سایت شخصی تاثیر به سزایی در نشان دادن وجهه حرفه ای شما دارد.  با توجه به شرایط کشور پلتفرم هایی امروزه محل درآمد شما بوده، ممکن است پس از مدتی منسوخ و پلتفرم دیگری جایگزین آن شود، لذا باید به دنبال روش های پایداری بود تا از گزند تغییرات در امان باشد. تاثیرگذاری داشتن یک سایت شخصی به مراتب بیشتر از حضور در شبکه های اجتماعی می باشد، زیرا برخلاف داشتن سایت شخصی، گرافیک در شبکه های اجتماعی ثابت می باشد. در صورتی که با طراحی سایت شخصی بصورت حرفه ای، از قالب و گرافیک های زیبا و جذاب براساس اهداف، تخصص، سلیقه شما استفاده می شود که تاثیرگذاری به مراتب بالاتری روی مخاطب می گذارد. گروه طراحی لوتوس با در اختیار داشتن برترین کارشناسان حوزه وب و گرافیک، این امکان را برای شما فراهم نموده است تا با سفارش طراحی یک سایت شخصی دارای یک سایت حرفه ای و جذاب شده تا بتوانید برند شخصی خود را به مخاطبان خود معرفی نمایید.

اهداف طراحی سایت شخصی

اهداف طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی با استفاده از المان های گرافیکی جذاب، به شما کمک کرده تا با کمترین زمان بتوانید با مخاطبان ارتباط برقرار کنید و اعتبار و شایستگی خود را به نمایش بگذارید. از جمله مزایای داشتن سایت شخصی می توان به:

  • داشتن اعتبار بیشتر
  • داشتن رزومه دیجیتال
  • دسترسی 24 ساعته به اطلاعات و مقالات
  • دسترسی به اطلاعات تماس سایت

 خدمات طراحی وبسایت شرکتی

ثبت دامنه اختصاصی

قالب های متنوع و جذاب

رزومه دیجیتال

قرار دادن نوشته و مقالات

قرار دادن گالری تصاویر

فروشگاه اینترنتی

اتصال به شبکه های اجتماعی

امنیت سایت

ویژگی سایت های شخصی گروه طراحی لوتوس

امروزه با پیشرفت و نقش فضای مجازی در زندگی امروزه، رقابت در هر حوزه کاری نسبت به گذشته بیشتر شده است.لذا برای باقی ماندن در صحنه رقابت و عقب نماندن از رقبا باید با داشتن یک وبسایت شخصی مهارت ها و رزومه خود را با ظاهر حرفه ای به مخاطبانمان نمایش دهیم. بنابراین حتما باید طراحی سایت خود را به کارشناسان و برنامه نویسان متخصص و باتجربه این حوزه واگذار نماییم. گروه طراحی لوتوس علاوه با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب این حوزه، دارای کارشناسان باتجربه حوزه گرافیکی نیز بوده تا به سایت شما جلوه خاص و بی بدیل ببخشد.  از جمله ویژگی های طراحی سایت شخصی توسط گروه لوتوس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

هاست یکساله رایگان

جلوه های بصری و گرافیکی زیبا

پشتیبانی 6 ماهه از وبسایت های طراحی شده

ریسپانسیو و واکنشگرا بودن سایت های طراحی شده

ارسال آموزش های نحوه استفاده از پیشخوان سایت

ویژگی سایت های شخصی گروه طراحی لوتوس