طراحی کارت ویزیت

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four

طراحی کارت ویزیت

طراحی گرافیک از ترکیب شدن تصاویر برای رفع مشکلات و ارتباط ایده ها از طریق تایپوگرافی، تصاویر، رنگ و... استفاده می شود. از آنجاییکه پیاده سازی و اجرای این طرح های گرافیکی دارای دشواری هایی هستند، لذا چندین نوع طراحی گرافیکی وجود دارد که هر کدام حوزه های مختص خود را دارند. اگرچه اکثر این طرح های گرافیکی با یکدیگر ارتباط نزدیکی دارند ولی هرکدام نیازمند برخورداری از یکسری توانایی های مرتبط به خود است. در طراحی گرافیک مفاهیم بصری با استفاده از نرم افزارهای گرافیکی نظیر فوتوشاپ، ایلستریتور، کورل و... و یا بصورت دستی شکل می گیرد. آنها با این کار سعی کرده تا ایده های خود را پیاده سازی و اجرا نمایند. طراحان گرافیک، طراحی اسناد گرافیکی و هویت بصری شرکت ها، سازمان ها، کسب و کارها را با توجه به ایده و خلاقیت خود پیاده سای می کنند. در ادامه به معرفی بخش های اصلی طراحی گرافیک اشاره می کنیم و توضیح مختصری را برای آنها ارائه می دهیم

اهمیت و تاثیرگذاری کارت ویزیت

اهمیت و تاثیرگذاری کارت ویزیت

کارت ویزیت به عنوان یک شمای کلی از یک کسب و کار است. یک کارت ویزیت جذاب می تواند تاثیر به سزایی بر روی مخاطبان شما داشته باشد. داشتن یک کارت ویزیت زیبا باعث شده تا برند شما بصورت ناخودآگاه تاثیر مثبتی بر روی مشتریان گذاشته شود. لازم به ذکر است که داشتن یک کارت ویزیت حرفه ای برای کسب کار شما، می تواند باعث به رسمیت شناخته شدن برند شما شود.
از مزایای داشتن یک کارت ویزیت جذاب میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • اعتباربخشی به کسب و کارهای مختلف
  • ماندگاری در زمان طولانی
  • تبلیغات موثر برای رونق کسب و کار
  • ماندن در حافظه کوتاه مدت افراد

اهمیت و تاثیرگذاری کارت ویزیت

در دنیای تبلیغاتی امروز، صاحب هر کسب و کاری برای معرفی مجموعه خود به دیگران نیاز به طراحی کارت ویزیت داشته تا دیگران بتوانند با صاحب کسب و کار ارتباط برقرار کنند. کارت ویزیت کسب و کار شما را طی چند ثانیه به مخاطب معرفی می کند. لذا تاثیرگذاری و ماندگاری هنری آن در ذهن مخاطب از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. از جمله ویژگی های کارت ویزیت طراحی شده توسط گروه طراحی لوتوس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

طراحی زیبا

تاثیرگذاری سریع روی مخاطب

استفاده از المان های مناسب

اهمیت و تاثیرگذاری کارت ویزیت