طراحی استند و بنر

شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل

طراحی استند و بنر

طراحی گرافیک از ترکیب شدن تصاویر برای رفع مشکلات و ارتباط ایده ها از طریق تایپوگرافی، تصاویر، رنگ و… استفاده می شود. از آنجاییکه پیاده سازی و اجرای این طرح های گرافیکی دارای دشواری هایی هستند، لذا چندین نوع طراحی گرافیکی وجود دارد که هر کدام حوزه های مختص خود را دارند. یکی از این حوزه ها طراحی استند و بنر تبلیغاتی می باشد. اگرچه اکثر این طرح های گرافیکی با یکدیگر ارتباط نزدیکی دارند ولی هرکدام نیازمند برخورداری از یکسری توانایی های مرتبط به خود است. در طراحی گرافیک مفاهیم بصری با استفاده از نرم افزارهای گرافیکی نظیر فوتوشاپ، ایلستریتور، کورل و… و یا بصورت دستی شکل می گیرد. آنها با این کار سعی کرده تا ایده های خود را پیاده سازی و اجرا نمایند. طراحان گرافیک، طراحی اسناد گرافیکی و هویت بصری شرکت ها، سازمان ها، کسب و کارها را با توجه به ایده و خلاقیت خود پیاده سای می کنند. در ادامه به معرفی یکی دیگر از بخش های طراحی گرافیک اشاره می کنیم و توضیح مختصری را برای آن ارائه می دهیم.

 

طراحی گرافیک
 اهمیت طراحی استند و بنر تبلیغاتی  اهمیت طراحی استند و بنر تبلیغاتی

اهمیت طراحی استند و بنر تبلیغاتی

از دیگر ابزارهای تبلیغاتی که بطور چشم گیر در معرفی کسب و کار شما دارای اهمیت می باشد، استفاده از استند و بنر تبلیغاتی می باشد. امروزه از استند نمایشگاهی در سالن های نمایشگاهی، همایش ها، فروشگاه ها، معابر و شرکت ها استفاده می شود. طراحی استند تبلیغاتی زیر مجموعه طراحی گرافیک می باشد که در سازه ها و سایزهای متفاوت صورت می گیرد. طراحی استندها بطور معمول در سایزهای ۲۰۰*۹۰، ۱۶۰*۶۰ بصورت عمودی صورت می گیرد. امروزه با توجه به شیوه های نوین طراحی در استند و بنر تبلیغاتی، امکان طراحی این ابزار تبلیغاتی را در سایز و شکل های دیگر را نیز فراهم نموده است. از جمله مزایای استفاده از استندهای تبلیغاتی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

تاثیرگذاری بیشتر بر روی مخاطبین
معرفی کامل تر خدمات و محصولات
سفارش طراحی استند و بنر

سفارش طراحی استند و بنر

همانطور که در قسمت قبلی اشاره شد، با قرار دادن این استندها در مکان های مشخص، می توان توجه بازدید کنندگان را جلب نمود.
طراحی استند و بنر تبلیغاتی برای یک کسب و کار اعم از فروشگاهی یا شرکت، با توجه به ابعاد آن، علاوه بر اینکه نمایش تصاویر و شعارهای تبلیغاتی، این امکان را ایجاد نموده است تا فعالیت ها، معرفی محصول یا خدمات را بطور کامل تر شرح داد.
در نتیجه شما با استفاده از این ابزار تبلیغاتی می توانید مخاطبان بیشتری را جذب کسب و کار خود نمایید. طراحی استند تبلیغاتی همانند دیگر حوزه های گرافیکی نیازمند تخصص و مهارت می باشد تا بتواند به شکل تاثیر گذاری بر روی جذب مخاطب اثر بگذارد.
تیم گرافیکی گروه لوتوس با در اختیار داشتن متخصصین این حوزه توانسته است با طراحی های نوین و خلاقانه خود این امر مهم را برای شما مخاطبان مجموعه طراحی لوتوس آسان نماید. از جمله ویژگی های طراحی استند و بنر تبلیغاتی توسط گروه طراحی لوتوس می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • صرف هزینه مناسب
  • استفاده از تیم حرفه ای و با تجربه
  • استفاده از طرح های جذاب و نوین
  • طراحی استند و بنر تبلیغاتی در کوتاه ترین زمان ممکن
سفارش طراحی استند و بنر
shape
shape
shape
shape
shape
shape