طراحی اپلیکیشن

شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل

طراحی اپلیکیشن حرفه ای چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

با توجه به توسعه اپلیکیشن‌ها، امروزه دسترسی بهتر و بیشتر کابران به آن بزرگترین مزیت آن‌ها در مقابل وبسایت‌ها می باشد. کاربران با استفاده از اپلیکیشن‌های مختلف می‌توانند با سرعت بالاتری نسبت به جستجو در موتورهای جستجو، به رفع نیازهای خود بپردازند. البته لازم به ذکر است که آنچه اپلیکیشن‌های یکسان را از هم متمایز می‌کند، قدرت طراحی اپلیکیشن و پیاده سازی آنها می باشد که در ادامه به معرفی مهم ترین ویژگی‌هایی که در طراحی اپلیکیشن‌های اختصاصی توسط گروه طراحی لوتوس رعایت می شود را بیان نمودیم.

  • ارتباط آسان کاربران
  • طراحی UI/UX مناسب
  • هزینه و کیفیت مناسب
  • پشتیبانی فنی ۶ ماهه
  • سرعت و امنیت بالا
  • طراحی در دونسخه اندروید و ios

ویژگی های طراحی اپلیکیشن حرفه ای

ویژگی های طراحی اپلیکیشن حرفه ای

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، تلفن همراه به یک عنصر تاثیرگذار در جوامع بشری تبدیل شده است. با پدید آمدن و طراحی اپلیکیشن‌های نسخه موبایل، انجام بسیاری از امور روزمره به راحتی صورت می گیرد. با توجه به اهمیت اپلیکیشن‌های موبایل در زندگی روزمره ما، اکثر کسب و کارها بر آن شدند تا با طراحی اپلیکشن‌های اختصاصی یا فروشگاهی مرتبط به خود بتوانند ارتباط نزدیک‌تر و قوی‌تری با کاربران خود برقرار نمایند. تمامی کسب و کارها می توانند با طراحی اپلیکیشن‌ها در دونسخه اندروید یا ios علاوه به جذب مخاطب، از دیگر رقبای خود پیشی بگیرند و باعث افزایش درآمد کسب و کار خود شوند. گروه طراحی لوتوس با دراختیار داشتن جمعی از برنامه نویسان با تجربه و خبره در حوزه طراحی اپلیکیشن؛ می تواند کسب و کار شما را در رسیدن به موفقیت های بیشتر یاری نمایید.

طراحی اپلیکیشن اندرورید

با توجه به تحقیقاتی که انجام شده است بیش از ۷۰ درصد مردم از اپلیکیشن‌های اندروید استفاده می کنند. همین آمار نشان می دهد که داشتن یک اپلیکشن در کنار طراحی سایت در پیشرفت کسب و کارتان موثر است.

طراحی اپلیکیشن ios

برای طراحی اپلیکیشن برای سیستم عامل IOS به زبان برنامه نویسی سویفت (SWIFT) نیاز است. سویفت یک زبان برنامه‌ نویسی چند شیوه‌ ای، چند کاره و از نوع کامپایلری است که توسط شرکت اپل ساخته‌ شده است.