طراحی بروشور و کاتالوگ

شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل

طراحی بروشور و کاتالوگ

طراحی گرافیک از ترکیب شدن تصاویر برای رفع مشکلات و ارتباط ایده ها از طریق تایپوگرافی، تصاویر، رنگ و… استفاده می شود. از آنجاییکه پیاده سازی و اجرای این طرح های گرافیکی دارای دشواری هایی هستند، لذا چندین نوع طراحی گرافیکی وجود دارد که هر کدام حوزه های مختص خود را دارند. یکی از این حوزه ها طراحی کاتالوگ و بروشور می باشد. اگرچه اکثر این طرح های گرافیکی با یکدیگر ارتباط نزدیکی دارند ولی هرکدام نیازمند برخورداری از یکسری توانایی های مرتبط به خود است. در طراحی گرافیک مفاهیم بصری با استفاده از نرم افزارهای گرافیکی نظیر فوتوشاپ، ایلستریتور، کورل و… و یا بصورت دستی شکل می گیرد. آنها با این کار سعی کرده تا ایده های خود را پیاده سازی و اجرا نمایند. طراحان گرافیک، طراحی اسناد گرافیکی و هویت بصری شرکت ها، سازمان ها، کسب و کارها را با توجه به ایده و خلاقیت خود پیاده سای می کنند. در ادامه به معرفی یکی دیگر از بخش های طراحی گرافیک اشاره می کنیم و توضیح مختصری را برای آن ارائه می دهیم.

 

طراحی گرافیک
اهمیت طراحی بروشور و کاتالوگ اهمیت طراحی بروشور و کاتالوگ

اهمیت طراحی بروشور و کاتالوگ

اگر بخواهیم محصولات، خدمات خود را با جزییات کامل به مخطبان و مشتریان خود معرفی کنیم باید از بروشور و کاتالوگ استفاده نماییم. کاتالوگ کتابچه های چند برگی هستند که جزییات بیشتری از کسب و کار یا محصولات شما را بیان می کند. محتوای کاتالوگ می تواند عکس، نوشته، مشخصات ظاهری و فنی محصولات و ... باشد. بروشور تنها به ارائه خلاصه ای از اطلاعات یا مشخصات موردنیاز شرکت یا محصولات یک کسب و کار می پردازد که می تواند به مشتریان خود نیز پیشنهادات ویژه ای را بدهد. ویژگی های بروشور و کاتالوگ طراحی شده توسط گروه طراحی لوتوس:

طراحی تخصصی مرتبط با کسب و کار شما
استفاده از رنگ بندی و المان های جذاب
طراحی  بروشور و کاتالوگ توسط گروه طراحی لوتوس

طراحی بروشور و کاتالوگ توسط گروه طراحی لوتوس

اگر بخواهیم محصولات، خدمات خود را با جزییات کامل به مخطبان و مشتریان خود معرفی کنیم باید از بروشور و کاتالوگ استفاده نماییم. کاتالوگ کتابچه های چند برگی هستند که جزییات بیشتری از کسب و کار یا محصولات شما را بیان می کند. محتوای کاتالوگ می تواند عکس، نوشته، مشخصات ظاهری و فنی محصولات و ... باشد. بروشور تنها به ارائه خلاصه ای از اطلاعات یا مشخصات موردنیاز شرکت یا محصولات یک کسب و کار می پردازد که می تواند به مشتریان خود نیز پیشنهادات ویژه ای را بدهد.

  • استفاده از رنگ بندی و المان های جذاب
  • طراحی تخصصی مرتبط با کسب و کار
سفارش طراحی بروشور و کاتالوگ
shape
shape
shape
shape
shape
shape