طراحی سایت آموزشی

شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل

طراحی سایت آموزشی

آموزش هم مانند تمام موارد دیگر در دنیای دیجیتال امروز دچار تغییر و تحولات بسیاری شده است. امروزه و به خاطر اپیدمی کرونا که ایجاد شده است، این فرصت را در اختیار افراد و موسسات آموزشی قرار داده است تا با طراحی وبسایت آموزشی و شخصی بتوانند خدمات و محصولات آموزشی خود را در دسترس افراد علاقه مند قرار دهند. سیستم تحت وب مدیریت و فروش محتوای آموزشی این امکان را در اختیار شما قرارداده تا با طراحی یک سایت آموزشی یک آموزشگاه مجازی ایجاد کنید. این سیستم مدیریت محتوا شامل امکانات گسترده آموزشی از جمله تعریف انواع دوره های آموزشی، بارگذاری انواع فیلم و فایل، تعریف انواع آزمون، گواهینامه های آموزشی می باشد. همچنین برای داشتن روزمه آنلاین و قرار دادن نمونه کارهای خود در هر زمینه ای که فعالیت می کنید می توانید با طراحی یک سایت شخصی اعتبار کسب و کار خود را افزایش دهید 

 

طراحی سایت آموزشی
اهداف طراحی سایت آموزشی اهداف طراحی سایت آموزشی

اهداف طراحی سایت آموزشی

طراحی سایت آموزشی یکی از مواردی است که بسیار ضروری می باشد و در صنعت آموزش آنلاین این روزها مورد استفاده همگان است. با توجه به گسترش بستر اینترنت و دنیای مجازی و وجود مشغله های زیاد، افراد وقت خود را صرف رفت و آمد به محیط های آموزشی نکرده و تمایل دارند تا با انتخاب و خرید دوره های آموزش بصورت آنلاین این دوره ها رو بگذرانند. از جمله مزایای داشتن سایت آموزشی می توان به:

افزایش اعتبار شما
افزایش تعداد مخاطبان شما
دسترسی ۲۴ ساعته به محتوای آموزشی
بازاریابی گسترده و افزایش درآمد

خدمات طراحی سایت آموزشی وردپرس

گروه طراحی لوتوس مفتخر است تا با سال ها تجربه در زمینه طراحی و پیاده سازی انواع وب سایت های شرکتی، فروشگاهی و آموزشی شما را تا رسیدن به قله های موفقیت همراهی نماید.

خدمات طراحی سایت آموزشی وردپرس .

دوره های آموزشی

طراحی انواع دوره های آموزشی با محتوای دلخواه

محتوا

تهیه مقاله متنی همراه با هر نوع مدیا از جمله تصویر، ویدئو

امنیت بالای سایت

استفاده از افزونه های امنیتی برای جلوگیری از هک شدن سایت

فرم های پیشرفته

فرم ساز پیشرفته برای طراحی انواع فرم های ساده یا چند مرحله ای

سرعت بالای لود صفحات

استفاده از CDN و کدنویسی تمیز برای بالابردن سرعت لودینگ صفحات

سیستم فروش دوره

قیمت گذاری و سیستم فروش دوره جهت درآمد بیشتر

ویژگی سایت های آموزشی وردپرس طراحی شده

ویژگی سایت های آموزشی وردپرس طراحی شده

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و بهره برداری انسانها از این فضا، همچنین با بالا رفتن سطح آگاهی انسانها، مردم به دنبال کسب دانش و فراگیری آموزش های جدید در تمام حوزه ها می باشند. از طرفی با توجه به درگیری های ذهنی و کاری دنیای امروز اکثر افراد تمایل دارند تا با خریداری دوره های آموزشی با کیفیت بتوانند تا در وقت و هزینه های خود صرفه جویی کنند. در نتیجه شما با داشتن یا طراحی سایت آموزشی و شخصی می توانید از این فرصت بهره کافی را برده و مخاطبان بسیاری را جذب خود نمایید. گروه طراحی لوتوس با داشتن کارشناسان با تجربه در دو حوزه برنامه نویسی و گرافیک این امر را برای شما هموار می سازد. از جمله ویژگی های طراحی سایت آموزشی توسط گروه لوتوس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • هاست یکساله رایگان
  • جلوه های بصری و گرافیکی زیبا
  • پشتیبانی ۶ ماهه از وبسایت های طراحی شده
  • ریسپانسیو و واکنشگرا بودن سایت های طراحی شده
  • ارسال آموزش های نحوه استفاده از پیشخوان سایت
مشاهده نمونه کارها
shape
shape
shape
shape
shape
shape