طراحی سایت خبری

شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل

طراحی سایت خبری

هدف از طراحی یک سایت خبری این است تا اخبار روزانه و مهم جهان را بصورت منظم و دقیق در بستر یک سایت به نمایش گذاشت. صاحبان سایت های خبری معمولا به دنبال این هستند که بتوانند در بستری مناسب و ساده خبرهای خود را به مخاطبان خود نشان دهند. طراحی یک وبسایت خبری این امکان را برای خبرگزاری ها فراهم می نماید تا مطالب خود را به ساده ترین شکل ممکن در وبسایت خود به نمایش بگذارند. همچنین هر سایت خبری باید شامل دسته بندی برای طبقه بندی مطالب خود داشته باشد تا اخبار و مطالب به راحتی در اختیار مخاطب قرار بگیرد.بیشتر خبرگزاری ها برای آنکه از رقبای خود عقب نمانند، ناچار به داشتن یک سایت خبری حرفه ای و چابک برای منتقل کردن مطالب و اخبار خود برآمدند. در نتیجه سایت های خبرگزاری ها می توانند نقش به سزایی در برندینگ و جذب مخاطب ایفا نماید. همچنین به واسطه داشتن بازدیدهای فراوان روزانه از وبسایت های خبری امکان قرار دادن تبلیغات نیز برای این وبسایت ها فراهم شده است تا به یک منبع درامد اثرگذار برای خبرگزاری ها تبدیل شده باشد. 

 

طراحی سایت خبری
اهداف طراحی سایت خبری اهداف طراحی سایت خبری

اهداف طراحی سایت خبری

از آنجاییکه امروزه اینترنت مانند یک دفترچه تلفن عمل می‌کند و همه ما برای پیدا کردن یکسری اطلاعات دائما در آن به دنبال جدید ترین ها هستیم، در نتیجه داشتن یک وبسایت برای معرفی کسب و کار خود حیاتی می باشد. از جمله مزایای داشتن سایت می توان به:

قرار دادن اخبار روز دنیا
جذب بیشتر مخاطب
استفاده از بخش تبلیغاتی سایت
دسترسی ۲۴ ساعته به اطلاعات و مقالات
ویژگی سایت های خبری وردپرس طراحی شده

ویژگی سایت های خبری وردپرس طراحی شده

منظور از طراحی حرفه ای وبسایت خبری این است که، این سایت بتواند تمام نیازهای یک پایگاه خبری بصورت کامل رفع نماید. همچنین برای طراحی وبسایت های خبری باید یکسری اصول و قواعد را در روند طراحی سایت های خبری نظیر خبرخوان های پیشرفته، سرعت بالای سایت و... پیاده و اجرا شود. طراحی سایت خبری با وردپرس چندین سال است که در بین خبرگزاری ها متداول شده است.در حال حاضر بسیاری از وبسایت های خبری جهان مانند CNN ،BBC و... از وردپرس برای مدیریت سایت خود استفاده می کنند. از جمله ویژگی های طراحی وبسایت های خبری توسط گروه لوتوس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • هاست یکساله رایگان
  • جلوه های بصری و گرافیکی زیبا
  • پشتیبانی ۶ ماهه از وبسایت های طراحی شده
  • ریسپانسیو و واکنشگرا بودن سایت های طراحی شده
  • ارسال آموزش های نحوه استفاده از پیشخوان سایت
مشاهده نمونه کارها
shape
shape
shape
shape
shape
shape