طراحی سایت سازمانی

شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل

طراحی سایت سازمانی

امروزه با توجه به رشد اینترنت تعداد افرادی که به دنبال آگاهی و اطلاع از خدمات و محصولات مورد نیاز خود هستند رو به افزایش است. لذا طراحی سایت سازمانی برای هر سازمان و اداره ای ضروری به نظر می رسد. رشد فضای اینترنت بین مردم باعث شده سازمان ها و شرکت های بزرگ دولتی و خصوصی رو به داشتن سایت های اختصاصی مربوط به خود باشند. سازمان ها و شرکت های بزرگ با استفاده از وبسایت های خود می توانند خدمات و محصولاتی که ارائه می دهند را در دسترس عموم قرار داده تا از این طریق بتوانند مخاطبان و مشتریان بیشتری را جذب سازمان خود کنند. داشتن سایت سازمانی، باعث برقراری ارتباط بین سازمان و مدیران آن با کاربران می شوند. هدف طراحی وبسایت های سازمانی در واقع، مدیریت اطلاعات است تا آنها را توسط سازمان مربوطه سازماندهی کنیم و در پایان منجر به بهبود عملکرد سازمان شود. طراحی سایت سازمانی باید دارای ویژگی های مهمی باشد تا بتواند در حوزه فعالبت خود به خوبی عمل کرده و پاسخگوی نیاز مخاطبان خود باشد. گروه طراحی لوتوس با در اختیار داشتن گروهی از کارشناسان حوزه طراحی وب می‌تواند شما را در این امر یاری نماید.

طراحی سایت سازمانی
اهداف طراحی سایت سازمانی اهداف طراحی سایت سازمانی

اهداف طراحی سایت سازمانی

داشتن یک وبسایت اختصاصی برای هر سازمانی امروزه بصورت یک ضرورت غیرقابل انکار در آمده است. سازمانها برای آنکه بتوانند در دنیای پر مشغله امروز پاسخگوی نیازمندی های مراجعه کنندگان سازمان خود باشند نیاز به داشتن یک وبسایت حرفه ای هستند. از جمله اهداف طراحی وبسایت سازمانی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

معرفی امکانات و خدمات سازمان
طراحی وبسایت های مخاطب پسند
دسترسی به اخبار و اطلاعات، رویدادهای مربوطه سازمان
ویژگی سایت های سازمانی طراحی شده

ویژگی سایت های سازمانی طراحی شده

اگر هدف مجموعه شما از طراحی سایت سازمانی معرفی خدمات،محصولات و همچنین اطلاع رسانی اخبار و اطلاعات سازمان خود هستید، حتما باید طراحی سایت خود را به کارشناسان و برنامه نویسان متخصص و باتجربه این حوزه واگذار نمایید. گروه طراحی لوتوس علاوه با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب این حوزه، دارای کارشناسان باتجربه حوزه گرافیکی نیز بوده تا به سایت شما جلوه خاص و بی بدیل ببخشد.
از جمله ویژگی های طراحی وبسایت سازمانی توسط گروه لوتوس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • هاست یکساله رایگان
  • جلوه های بصری و گرافیکی زیبا
  • پشتیبانی ۶ ماهه از وبسایت های طراحی شده
  • ریسپانسیو و واکنشگرا بودن سایت های طراحی شده
  • ارسال آموزش های نحوه استفاده از پیشخوان سایت
مشاهده نمونه کارها
shape
shape
shape
shape
shape
shape