طراحی سایت شرکتی

شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل

طراحی سایت شرکتی

در دنیای دیجیتال امروز که در هر خانه، اداره، فروشگاه حداقل یک کامپیوتر یا لپ تاپ و بحث زیرساخت های اینترنتی نظیر فیرنوری، وایرلس، شبکه های موبایل وجود دارد، یکی از راه های دیده شدن کسب و کار و معرفی بیزنس و خدمات کسب و کار ما استفاده از این فضای رو به رشد می باشد. از جمله راههایی که می توان استفاده کرد استفاده از وبسایت، شبکه های اجتماعی می باشد. با استفاده از طراحی سایت شرکتی ما به معرفی کسب و کار خود می پردازیم. همچنین می توانیم روزانه کسب و کار خود را بصورت رایگان به هزاران نفر معرفی کرده و از این طریق باعث افزایش درآمد و رونق کسب و کار خود شویم.

طراحی سایت شرکتی
اهداف طراحی سایت شرکتی اهداف طراحی سایت شرکتی اهداف طراحی سایت شرکتی اهداف طراحی سایت شرکتی اهداف طراحی سایت شرکتی اهداف طراحی سایت شرکتی اهداف طراحی سایت شرکتی اهداف طراحی سایت شرکتی اهداف طراحی سایت شرکتی اهداف طراحی سایت شرکتی

اهداف طراحی سایت شرکتی

از آنجاییکه امروزه اینترنت مانند یک دفترچه تلفن عمل می‌کند و همه ما برای پیدا کردن یکسری اطلاعات دائما در آن به دنبال جدید ترین ها هستیم، در نتیجه داشتن یک وبسایت برای معرفی کسب و کار خود حیاتی می باشد. از جمله مزایای داشتن سایت می توان به:

افزایش اعتبار کسب و کار شما
بازاریابی گسترده و افزایش درآمد
دسترسی ۲۴ ساعته به کسب و کار شما
افزایش تعداد مخاطبان کسب و کار شما

خدمات طراحی سایت شرکتی وردپرس

گروه طراحی لوتوس مفتخر است تا با سال ها تجربه در زمینه طراحی و پیاده سازی انواع وب سایت های شرکتی و فروشگاهی شما را تا رسیدن به قله های موفقیت همراهی نماید.

خدمات طراحی سایت شرکتی وردپرس .

ساختار نامحدود صفحات

طراحی انواع صفحات مورد نیاز برای وبسایت شما به تعداد دلخواه

محتوا

تهیه مقاله متنی همراه با هر نوع مدیا از جمله تصویر، ویدئو

امنیت بالای سایت

استفاده از افزونه های امنیتی برای جلوگیری از هک شدن سایت

فرم های پیشرفته

فرم ساز پیشرفته برای طراحی انواع فرم های ساده یا چند مرحله ای

سرعت بالای لود صفحات

استفاده از CDN و کدنویسی تمیز برای بالابردن سرعت لودینگ صفحات

پروفایل کاربران

طراحی حرفه ای پروفایل کاربران نظیر دسترسی هر کاربر در سایت

ویژگی سایت شرکتی وردپرس طراحی شده

ویژگی سایت شرکتی وردپرس طراحی شده

اگر هدف مجموعه شما از طراحی سایت شرکتی شناسایی کسب و کار خود در فضای رقابتی دنیای دیجیتال می باشد، حتما باید طراحی سایت خود را به کارشناسان و برنامه نویسان متخصص و باتجربه این حوزه واگذار نمایید. گروه طراحی لوتوس علاوه با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب این حوزه، دارای کارشناسان باتجربه حوزه گرافیکی نیز بوده تا به سایت شما جلوه خاص و بی بدیل ببخشد. از جمله ویژگی های طراحی سایت شرکتی وردپرس و خدماتی توسط گروه لوتوس می توان به موارد زیر اشاره کرد:از جمله ویژگی های طراحی سایت شرکتی وردپرس و خدماتی توسط گروه لوتوس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • هاست یکساله رایگان
  • جلوه های بصری و گرافیکی زیبا
  • پشتیبانی ۶ ماهه از وبسایت های طراحی شده
  • ریسپانسیو و واکنشگرا بودن سایت های طراحی شده
  • ارسال آموزش های نحوه استفاده از پیشخوان سایت
مشاهده نمونه کارها
shape
shape
shape
shape
shape
shape