طراحی سایت کدنویسی و اختصاصی

شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل

طراحی سایت اختصاصی

در طراحی سایت اختصاصی مشتری می تواند تمام ایده ها و خلاقیت های خود را بر روی سایت طراحی شده پیاده سازی نماید.

با استفاده از نرم افزارهای سایت ساز و یا CMSهای آماده مانند وردپرس شما امکان مانور کمتری را برای پیاده سازی ایده های شما دارید. طراحی وبسایت اختصاصی شامل کلیه خدمات نظیر طراحی، کدنویسی و پیاده سازی یک وبسایت کاملا اختصاصی می باشد. در طراحی وبسایت اختصاصی تمام خواسته و نیازهای مشتری از جمله ظاهر گرافیکی جذاب، امنیت و سرعت بالا، رابطه و تجربه کاربری مناسب و بکارگیری آخرین تکنولوژی های فعال در حوزه طراحی وبسایت می باشد.

طراحی سایت کدنویسی و اختصاصی
اهداف طراحی سایت اختصاصی اهداف طراحی سایت اختصاصی

اهداف طراحی سایت اختصاصی

با انتخاب خدمات سایت کدنویسی شده گروه طراحی لوتوس، می‌توانید به سادگی و متناسب با کسب و کار خودتان، بهترین وب سایت درمیان رقبای فعال حوزه خود را دارا باشید. از جمله مزایای طراحی سایت اختصاصی می توان به:

اجرای ایده های جدید
طراحی گرافیکی اختصاصی
قابلیت اجرا بر روی سایر پلتفرمها
پنل مدیریت قدرتمند

ویژگی سایت اختصاصی و کدنویسی شده

اگر ایده خاصی مدنظر شما است و استفاده از قالب های آماده نظیر وردپرس این امکان را برای شما فراهم نمی کند و همچنین تمایل دارید تا سایت شما به  بهترین شکل ممکن طراحی شود، بهترین پلن برای شما طراحی سایت کدنویسی می باشد. به کمک طراحی سایت کدنویسی شده، می‌توانید خصوصیات منحصر به فرد و هویت سازمانی خود را در سایت نیز منعکس کرده و یک ساختار یکپارچه به وجود بیاورید. با نگاهی به پنل مدیریت وب سایتهای اختصاصی و تنوع بسیار بالای امکانات و بخشهای قابل تنظیم، می‌توانید تمامی جزئیات موردنیاز در سایت خود را به سادگی و با محتوای دلخواه تغییر دهید. علاوه بر اینکه تمامی پارامترهای موردنیاز برای SEO سایت نیز در پنل تعبیه شده است.

ویژگی سایت اختصاصی و کدنویسی شده