طراحی ست اداری

شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل

طراحی ست اداری

طراحی گرافیک از ترکیب شدن تصاویر برای رفع مشکلات و ارتباط ایده ها از طریق تایپوگرافی، تصاویر، رنگ و… استفاده می شود. از آنجاییکه پیاده سازی و اجرای این طرح های گرافیکی دارای دشواری هایی هستند، لذا چندین نوع طراحی گرافیکی وجود دارد که هر کدام حوزه های مختص خود را دارند. یکی از این حوزه ها طراحی ست اداری می باشد. اگرچه اکثر این طرح های گرافیکی با یکدیگر ارتباط نزدیکی دارند ولی هرکدام نیازمند برخورداری از یکسری توانایی های مرتبط به خود است. در طراحی گرافیک مفاهیم بصری با استفاده از نرم افزارهای گرافیکی نظیر فوتوشاپ، ایلستریتور، کورل و… و یا بصورت دستی شکل می گیرد. آنها با این کار سعی کرده تا ایده های خود را پیاده سازی و اجرا نمایند. طراحان گرافیک، طراحی اسناد گرافیکی و هویت بصری شرکت ها، سازمان ها، کسب و کارها را با توجه به ایده و خلاقیت خود پیاده سای می کنند. در ادامه به معرفی یکی دیگر از بخش های طراحی گرافیک اشاره می کنیم و توضیح مختصری را برای آن ارائه می دهیم.

 

 

طراحی گرافیک
طراحی ست اداری

اهمیت طراحی ست اداری

ست اداری یکی از مهم ترین اجزای اداری هر شرکتی می باشد. ست اداری شامل طراحی مجموعه ای از پاکت نامه، سربرگ، کارت ویزیت، پوشه، فلایر و… می باشد. آنچه در این نوع طراحی  خودنمایی میکند استفاده از طراحی یکنواخت تمامی مجموعه ها از نظر نوشتاری و ترکیب رنگ می باشد که برندین مجموعه شما رو به نحو احسن به نمایش میگذارد. طراحی ست اداری با هارمونی و رعایت اصول طراحی می تواند خود به عنوان تبلیغات برندینگ شما عمل کرده و ماندگاری بالایی در ذهن مخاطب داشته باشد.

 

خدمات طراحی ست اداری

از آنجاییکه شناخته شدن در دنیای تبلیغاتی امروز به مراتب مشکل شده است، لذا برای رقابت با دیگر کسب و کارها نیاز به روش های متفاوت تبلیغاتی دارید تا از فضای رقابتی امروز عقب نمانید. یکی از ابزارهای تبلیغاتی، داشتن ست اداری بصورت حرفه ای می باشد تا شما را از دیگر کسب و کارها متمایز کند. همچنین ست اداری نقش یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک را نیز برای شما ایفا میکند، که به واسطه آن می توانید خود را به مشتریان بیشتری معرفی نمایید. در این زمان است که اهمیت طراحی و داشتن یک ست اداری در برندسازی شما خود را نشان می دهد. گروه طراحی لوتوس با در اختیار داشتن کارشناسان حوزه گرافیک، می تواند شما در رسیدن به موفقیت کسب و کار خود کمک کرده و با طراحی ست های اداری حرفه ای نقش پر رنگی در معرفی کسب و کار شما ایفا نماید.

 

طراحی ست اداری