طراحی قالب و استوری اینستاگرام

شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
 طراحی قالب و استوری اینستاگرام

طراحی قالب و استوری اینستاگرام

امروزه اینستاگرام به یک شبکه اجتماعی محبوب در تمامی جوامع بشری تبدیل شده است. همچنین کسب و کارها توانسته اند با استفاده از اینستاگرام خود را به مخاطبان بیشتری معرفی نمایند و کسب و کار خود را توسعه دهند. حال که به اهمیت اینستاگرام علی الخصوص برای کسب و کارها آشنا شدیم باید از این فرصتی که برای رشد کسب و کار خود پیدا شده است نهایت استفاده را ببریم. صفحه اینستاگرام ما باید به صورت حرفه ای و خاص طراحی کرده باشیم تا علاوه بر زیبایی منحصر به فردی که به صفحه ما می دهد بتواند افراد بیشتری را به بازدید از صفحه اینستاگرامی ما دعوت کنند و آنها را جزو دنبال کنندگان همیشگی خود داشته باشیم. برای اینکه بتوانیم در بین کاربران اینستاگرام افراد بیشتری را به دنبال کردن صفحه خود تشویق کنیم باید از قالب های زیبا برای پست و استوری خود استفاده نماییم تا صفحه اینستاگرامی کسب و کار ما جذاب به نظر برسد. در صفحات اینستاگرامی، اینکه صفحه ما از قالب های پست و استوری جالب و منسجم و زیبا تشکیل شده باشد و مرتبا به روز شوند، همیشه در نگاه کاربران حرفه ای و جذاب بوده است. داشتن قالب پست اینستاگرام باعث شده تا هم صفحه منظم و مرتبی داشته باشیم و هم ماندگاری پست هایمان در ذهن مخاطب بیشتر می شود. گروه طراحی لوتوس، با در اختیار داشتن کارشناسان گرافیکی مجرب توانسته با طراحی قالب های پست و استوری اینستاگرام زیبا به شکلی که رنگ، لوگو و محتوای شما بین پست های دیگران به چشم بیاید کمک شایانی به توسعه کسب و کار شما نماید.

اهمیت استفاده از قالب اینستاگرام​

بیشتر کسب و کارها به اهمیت شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام و تلگرام پی برده اند در نتیجه تلاش می کنند تا کاربران بیشتری را با کسب و کار و محصولات خود آشنا کنند. در چنین شبکه هایی تولید محتوا و از همه مهم تر بحث دیزاین و گرافیک قالب پست و استوری حرف اول را می زند. شما برای جلب نظر کاربران باید در اولین قدم آنها را جذب صفحه خود نمایید تا در قدم بعدی مطالب شما رو مطالعه کنند. طراحی المان های گرافیکی و قالب پست و استوری ها تنها عاملی است که می تواند در این زمینه شما را یاری بخشد. برای داشتن یک پروفایل زیبا می توانید از خدمات طراحی گروه لوتوس استفاده نمایید تا بازدید صفحه اینستاگرام خود را چندین برابر کنید.

مشاهده نمونه کارها
 اهمیت استفاده از قالب اینستاگرام​
 ویژگی های پست و استوری های طراحی شده توسط گروه طراحی لوتوس  ویژگی های پست و استوری های طراحی شده توسط گروه طراحی لوتوس

ویژگی های پست و استوری های طراحی شده توسط گروه طراحی لوتوس

در دنیای امروز شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام بخش زیادی از زمان روزانه ما را پر کرده اند. از این رو قابل درک است که بیشتر کسب و کارها در بحث معرفی خدمات یا فروش محصولات رو آورده اند. در نتیجه برای داشتن یک حساب اجتماعی مفید و پر بازده نیاز یک صفحه ایسنتاگرام قوی از نظر تولید و انتشار پست های حرفه ای می باشند تا بتوانند در دنیای رقابتی امروز جایگاه خود را از دست ندهند. گروه طراحی لوتوس با داشتن کادری مجرب از گرافیست های خبره این حوزه توانسته با طراحی بیش از صدها قالب و استوری اینستاگرام جلوه خاصی به صفحات مشتریان خود ببخشد. از جمله ویژگی های قالب های طراحی شده می توان به موارد زیر اشار کرد:

سرعت در آماده سازی تمپلت ها و ارسال برای مشتری
طراحی قالب ها با حفظ انسجام و یکپارچگی پست ها
هزینه طراحی مناسب