طراحی لوگو

شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل

طراحی لوگو

لوگو به علامتی گفته می‌شود که می‌تواند بصورت تصویری، ترکیبی (اسم و تصویر)، تایپوگرافی (نوشته) باشد. لوگو باید بصورت خاص و منحصر به فرد مطابق با فعالیت کسب و کار، سازمان طراحی شود. تا باعث دیده شدن و هویت بخشیدن به کسب و کارتان شود. یکی از اولین گام‌ها برای شروع هر کسب و کاری طراحی لوگوی حرفه ای می‌باشد.  عموماً صاحبان کسب و کار در همان ابتدای مسیر ایده‌های مختلفی برای طراحی لوگو دارند. بنابراین بهتر است پس از شروع کسب و کار و تولید یا فروش محصول به فکر طراحی لوگو باشید. چرا که لوگو باعث برندینگ و شناسایی کسب و کار شما می‌شود.

 

طراحی لوگو
اهداف طراحی لوگو اهداف طراحی لوگو

اهداف طراحی لوگو

شرکت و سازمان های بزرگ به این امر واقف هستند که طراحی لوگو برای کسب و کارها، از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. یک لوگوی مناسب باعث شناخت کسب و کار در ذهن و قلب مخاطب می شود. در نتیجه مخاطب برای مدت بیشتری برند سازمانتان را به خاطر می سپارد. داشتن یک لوگو مرتبط با کسب و کار برای هر سازمان یا کسب و کاری باعث هویت بخشی بدان می شود. در نتیجه باعث رشد خیره کننده کسب و کارتان خواهد شد. یک لوگوی حرفه ای شما را به مخاطبانتان نشان می دهد که شما چه کاری انجام می دهید و هویت کسب و کارتان را آشکار می‌سازد. همچنین لوگو نشان دهنده این است که شما به چه چیزی اهمیت می‌دهید.

هویت بخشی به کسب و کار
ماندگاری کسب و کار در ذهن مخاطبین

آشنایی با انواع لوگو

لوگو ترکیبی

در این نوع طراحی، لوگو به وسیله اشکال، آیکون های مختلف طراحی می شود که یک نماد بصری و زیبا و تداعی کننده ی آن شرکت یا محصول آن کسب و کار را خلق می کند.

لوگو تایپوگرافی

در این نوع طراحی، نام برند یا کسب و کار را به نوعی با کمک ترکیب فونت و تغییر اندازه و نحوه ی چیدمان آن و نیز خلاقیت به یک نماد جذاب بصری تبدیل می کنند.

لوگو ترکیبی

این نوع طراحی، از تلفیق تایپوگرافی و تصویر تولید می شود. لوگویی به مراتب سخت تر و وقت گیرتر از سایر لوگو‌ها که مباحث مختلف لوگوتایپ و لوگو تصویری را شامل می شود.

طراحی لوگو

آنچه که مخاطبین از شما و برندتان به خاطر می سپارند، ریشه در هویتی دارد که شما از برندتان به نمایش می گذارید. ما اینجا هستیم تا بتوانیم در کنار شما برند و هویت کسب و کارتان را ثبت کنیم. برای سفارش لوگوی درخواستی پس از مشورت با کارشناسان مجموعه و دریافت مشاوره های لازم جهت انتخاب بهترین نوع لوگو مرتبط با کسب و کارتان، کار طراحی آغاز می شود. به تناسب نوع لوگوی درخواستی بین ۳ تا ۴ اتود به عنوان نمونه طراحی اولیه ارسال می شود. بعد از انتخاب لوگوی نهایی کار ویرایش و اصلاحات نهایی رو لوگوی موردنظر انجام می گیرد. مدت زمان لازم برای تحوبل نهایی پروژه از چهار روز تا یک هفته بستگی به نوع طرح درخواستی متغییر می باشد.

برای دریافت مشاوره می توانید از طریق تکمیل فرم یا از طریق شماره تماس های ذکر شده در بخش تماس با ما، با کارشناسان مجموعه تماس گرفته و بصورت رایگان مشاوه های لازم را دریافت نمایید

طراحی لوگو