طراحی پوستر و تراکت

شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل

طراحی پوستر و تراکت

طراحی گرافیک از ترکیب شدن تصاویر برای رفع مشکلات و ارتباط ایده ها از طریق تایپوگرافی، تصاویر، رنگ و… استفاده می شود. از آنجاییکه پیاده سازی و اجرای این طرح های گرافیکی دارای دشواری هایی هستند، لذا چندین نوع طراحی گرافیکی وجود دارد که هر کدام حوزه های مختص خود را دارند. اگرچه اکثر این طرح های گرافیکی با یکدیگر ارتباط نزدیکی دارند ولی هرکدام نیازمند برخورداری از یکسری توانایی های مرتبط به خود است. طراحی پوستر و تراکت یکی دیگر از این حوزه ها می باشد.در طراحی گرافیک مفاهیم بصری با استفاده از نرم افزارهای گرافیکی نظیر فوتوشاپ، ایلستریتور، کورل و… و یا بصورت دستی شکل می گیرد. آنها با این کار سعی کرده تا ایده های خود را پیاده سازی و اجرا نمایند. طراحان گرافیک، طراحی اسناد گرافیکی و هویت بصری شرکت ها، سازمان ها، کسب و کارها را با توجه به ایده و خلاقیت خود پیاده سای می کنند. در ادامه به معرفی یکی دیگر از بخش های طراحی گرافیک اشاره می کنیم و توضیح مختصری را برای آن ارائه می دهیم.

 

 

طراحی گرافیک
 اهمیت طراحی پوستر و تراکت  اهمیت طراحی پوستر و تراکت

اهمیت طراحی پوستر و تراکت

پوستر و تراکت صفحات کاغذی هستند که برای نمایش اطلاعات کسب و کار نظیر معرفی خدمات استفاده می شود. اصولا پوستر و تراکت ها را بصورت عمودی طراحی می کنند، لذا بهترین ابعاد برای طراحی آن A4 یا بزرگتر از آن می باشد. با این حال پوسترها می توانند ابعاد کوچکتر یا بزرگتر از آن نیز داشته باشند. پوستر یک ابزار بازاریابی گرافیکی می باشد که به مخاطبان اجازه می دهد تا اطلاعاتی درمورد محصولات یا خدمات را به سرعت به دست بیاورند. از مزایای داشتن یک پوستر یا تراکت جذاب میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

سرعت در انتقال مطالب
ماندگاری در زمان طولانی
ماندن در حافظه کوتاه مدت افراد
تبلیغات موثر برای رونق کسب و کار
سفارش طراحی پوستر یا تراکت

سفارش طراحی پوستر یا تراکت

پوسترها از نظر کارکرد مشابه بنرهای تبلیغاتی عمل کرده که معمولا پوسترها را در مسیرهای پر تردد که رفت و آمد در آنجا زیاد است نصب می کنند. همچنین تراکت نیز یکی دیگر از ابزارهای تبلیغاتی برای کسب و کارها می باشند که می تواند اطلاعات کسب و کار را به صورت خلاصه در اختیار مخاطب قرار دهد. در نتیجه برای اثرگذاری بیشتر بر روی مخاطب نیاز است تا به بهترین شکل ممکن این ایزارهای تبلیغاتی طراحی گردد تا بتواند مخاطب را مجذوب خود کرده و در نهایت به معرفی و رونق کسب و کار شما منجر شود. دپارتمان طراحی لوتوس با در اختیار داشتن کارشناسان حرفه ای می تواند شما را تا رسیدن به نتیجه دلخواه یاری نماید. از جمله ویژگی های تراکت و پوستر طراحی شده توسط گروه طراحی لوتوس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • اعتباربخشی به کسب و کارهای مختلف
  • معرفی دقیق محصولات و خدمات
  • تبلیغات موثر برای رونق کسب و کار
سفارش طراحی پوستر و تراکت