طراحی کارت ویزیت

شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل

طراحی کارت ویزیت

طراحی گرافیک از ترکیب شدن تصاویر برای رفع مشکلات و ارتباط ایده ها از طریق تایپوگرافی، تصاویر، رنگ و… استفاده می شود. از آنجاییکه پیاده سازی و اجرای این طرح های گرافیکی دارای دشواری هایی هستند، لذا چندین نوع طراحی گرافیکی وجود دارد که هر کدام حوزه های مختص خود را دارند. یکی از این حوزه ها طراحی کارت گرافیک می باشد. اگرچه اکثر این طرح های گرافیکی با یکدیگر ارتباط نزدیکی دارند ولی هرکدام نیازمند برخورداری از یکسری توانایی های مرتبط به خود است. در طراحی گرافیک مفاهیم بصری با استفاده از نرم افزارهای گرافیکی نظیر فوتوشاپ، ایلستریتور، کورل و… و یا بصورت دستی شکل می گیرد. آنها با این کار سعی کرده تا ایده های خود را پیاده سازی و اجرا نمایند. طراحان گرافیک، طراحی اسناد گرافیکی و هویت بصری شرکت ها، سازمان ها، کسب و کارها را با توجه به ایده و خلاقیت خود پیاده سای می کنند. در ادامه به معرفی یکی دیگر از بخش های طراحی گرافیک اشاره می کنیم و توضیح مختصری را برای آن ارائه می دهیم.

 

طراحی گرافیک
اهمیت طراحی کارت ویزیت اهمیت طراحی کارت ویزیت

اهمیت طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت به عنوان یک شمای کلی از یک کسب و کار است. یک کارت ویزیت جذاب می تواند تاثیر به سزایی بر روی مخاطبان شما داشته باشد. داشتن یک کارت ویزیت زیبا باعث شده تا برند شما بصورت ناخودآگاه تاثیر مثبتی بر روی مشتریان گذاشته شود. لازم به ذکر است که داشتن یک کارت ویزیت حرفه ای برای کسب کار شما، می تواند باعث به رسمیت شناخته شدن برند شما شود. از مزایای داشتن یک کارت ویزیت جذاب میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

اعتباربخشی به کسب و کارهای مختلف
تبلیغات موثر برای رونق کسب و کار
ماندن در حافظه کوتاه مدت افراد
ماندگاری در زمان طولانی
طراحی کارت ویزیت توسط گروه طراحی لوتوس

طراحی کارت ویزیت توسط گروه طراحی لوتوس

در دنیای تبلیغاتی امروز، صاحب هر کسب و کاری برای معرفی مجموعه خود به دیگران نیاز به طراحی کارت ویزیت داشته تا دیگران بتوانند با صاحب کسب و کار ارتباط برقرار کنند. کارت ویزیت کسب و کار شما را طی چند ثانیه به مخاطب معرفی می کند. لذا تاثیرگذاری و ماندگاری هنری آن در ذهن مخاطب از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. از جمله ویژگی های کارت ویزیت طراحی شده توسط گروه طراحی لوتوس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طراحی زیبا
  • تاثیرگذاری سریع روی مخاطب 
سفارش طراحی کارت ویزیت
shape
shape
shape
shape
shape
shape